• Bud' Zdorov by Mr.Cherry

  Trick for Perfect Elements project. Tutorial.

  published: 14 Jun 2011
 • FA ndërtojnë urë në Orman të Maliqit

  FA ndërtojnë urë në Orman të Maliqit Zëvendëskryeministri z. Niko Peleshi dhe ministrja e Mbrojtjes znj. Mimi Kodheli, të shoqëruar edhe nga përfaqësues të pushtetit lokal, inspektuan punimet e xhenierëve të Forcave të Armatosura për ndërtimin e një ure “bailey” në fshatin Orman të Njësisë Administrative Pojan, në Bashkinë e Maliqit. Ura mbi lumin Devoll pritet të lehtësojë ndjeshëm lëvizjen e mijëra banorëve të fshatrave të fushës së Maliqit, të cilët deri dje kalonin mbi një kanal vaditës të ndërtuar në vitin 1964, tashmë edhe ai i amortizuar. Në fjalën e tij, zëvendëskryeministri z. Niko Peleshi vuri në dukje vështirësitë që banorët e asaj zone kanë hasur si në kalimin e tyre, por edhe të mjeteve bujqësore, dhe falënderoi ministren Kodheli dhe Forcat e Armatosura për kontributin e tyre...

  published: 19 Mar 2017
 • Camille Champion Spotlight | Gameplay - League of Legends

  Welcome to the Camille Champion Spotlight. Cut your computer in half with a single well-placed kick, then buy a new one and use it to find more Camille news here: Champion Reveal: Camille, the Steel Shadow http://na.leagueoflegends.com/en/featured/champion-reveal-camille-steel-shadow Champion Insights: Camille http://na.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/champ-insights-camille-steel-shadow Camille Comic http://na.leagueoflegends.com/en/featured/camille-comic

  published: 11 Dec 2016
 • Papp Viktor - Ombra mai fu

  G.F. Händel - Ombra mai fu Felkészítő tanár - Varga Viktória Zongorakísérő - Nagy Márta

  published: 07 Dec 2015
 • [Hide. io]หากูเจอป่าวว EP#1 {MT Z Sky}

  เล่นสนุกกด subscibe ให้ด้วยน้ะครับเพื่อเป็นกำลังใจให้ผมทำคลิปใหม่น้ะ 100ซัพแจก บัตรทรู 300

  published: 20 Feb 2017
 • Kep za zdorov'e i pacanov 480

  published: 16 Feb 2013
 • Z-Wallonie – Brasserie Lefèbvre – QUENAST (APAQ-W)

  Vidéo de présentation de la Brasserie Lefèbvre à Rebecq

  published: 17 Dec 2015
 • 5 Russian Names You're Pronouncing Horribly Wrong

  Chances are, you're pronouncing Russian names wrong. Watch this video to learn how to correctly pronounce, Vladimir, Ivan, Igor, Boris and Grigori.

  published: 09 Jan 2013
 • [Rov the series]-Nakroth- รูน90(ตัน) ตีเเรงมากๆ ออกของเจาะเกราะเเทบเเตก!!

  สวัสดีครับ✔✔ ผมชื่อ:ไกค์ อายุ:14 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ใครอยาก Donate ทางเบอร์นี้ครับ โอนทางวอเล็ต(086-175-8530) ใครโอน เเล้วทำเเชเเนล ส่งหลักฐานมาได้นะ เดี๋ยวโปรโมท หรือ ร่วมเล่นเกมด้วย  Thx ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ มาพูดคุย หรือ อยากเล่นด้วยได้ที่ Facebook: ไกค์ อนุชาคับ ID LINE: 095 834:9053 เเละตอนนี้ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• เปิด Shop รับทำ (ทุกอย่าง NoFree!) 1.intro 2.5 D 2.Banner+Profile 3.ปกคลิป ต่างๆ 4.Profile อย่างละเอียด 5.วอเปปเปอร์ MC 5 ข้อนี้ ต้อง Skin4D นะ ~ติดต่อได้ทาง~ Facebook:ไกค์ อนุชาคับ Line:095 834 9053 IG:Guideza669 วันหนึ่งจะทำให้ ประมาณ 2-4 คนนะครับ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ✔✔เเค่นั้นครับ เเชเเนลนี้จะมีการเล่น MINIGAME ต่าง เช่น Survivalgames Skywers TNTRUN TNTTng PvPcombo ตะ...

  published: 12 Jun 2017
 • BOT victor the pro :(

  when im play with bots.........

  published: 19 Feb 2016
 • Stop-N-Go GT by Tyler Severance

  Trick for Perfect Elements project. Tutorial.

  published: 15 Feb 2011
 • [RoV] Comfortable Liar || 24th MEP

  Host: sirjeranreturns Song: Comfortable Liar Artist: Chevelle THEME: Villains who are liars. 1| sirjeranreturns- Woo-jin Lee [Oldboy] 2| DarthLuna- Emperor Palpatine [Star Wars] 3| code-chartreuse- Aisha [The Losers] 4| hotterhatter2211- Tatsuya Danno [Ouroboros] 5| wizardsfirstrule900- Reverse Flash [Flash] 6| DemonOnEarth- Magneto [X-Men] 7| hotterhatter2211-Hannibal [Hannibal] 8| sirjeranreturns- Manny [NBC Constantine] 9| MadamFlauschig- Grant Ward [Agents of SHIELD] 10| DarkBloodTyrant- Derrek Simmons [Resident Evil] 11| DarkBloodGay- Albert Wesker [Resident Evil] 12| DemonOnEarth- Loki [MCU] 13| xxStillexx- Viktor [Underworld] 14| sirjeranreturns- Jake Fischer [Bright Falls]

  published: 29 Aug 2016
 • IGL Bot Victor - CS:GO (Funny Moment)

  After a team mate rage quit during a faceit game on Cobble which we were losing. We were given a bot... Bot Victor. We decided to follow whatever the bot said and do. This was a funny moment I had to share! Enjoy! If you enjoyed be sure to Subscribe! More to come! My Social Media! - http://www.twitter.com/obzticlehd - http://www.facebook.com/obzticlehd My Livestream! - www.twitch.tv/obzticlehd Thank you for watching!

  published: 04 Apr 2016
 • Double or infinity by Krisztian Kaluzsa

  Trick for Perfect Elements project. Russian Tutorial.

  published: 30 Aug 2010
 • Danil Pluzhnikov - Two Eagles/ O.Gazmanov /

  Данил Плужников - победитель сезона 3 Голос Дети 2016 Daniel Pluzhnikov¸¸¸ - Winner of season 3 Voice Kids 2016 Edit by StarzzDrak (11 years)

  published: 24 Aug 2016
 • Bath the baby by mr.Cherry

  Trick for Perfect Elements project. Tutorial.

  published: 30 Mar 2011
Bud' Zdorov by Mr.Cherry

Bud' Zdorov by Mr.Cherry

 • Order:
 • Duration: 2:15
 • Updated: 14 Jun 2011
 • views: 12512
videos
Trick for Perfect Elements project. Tutorial.
https://wn.com/Bud'_Zdorov_By_Mr.Cherry
FA ndërtojnë urë në Orman të Maliqit

FA ndërtojnë urë në Orman të Maliqit

 • Order:
 • Duration: 3:30
 • Updated: 19 Mar 2017
 • views: 938
videos
FA ndërtojnë urë në Orman të Maliqit Zëvendëskryeministri z. Niko Peleshi dhe ministrja e Mbrojtjes znj. Mimi Kodheli, të shoqëruar edhe nga përfaqësues të pushtetit lokal, inspektuan punimet e xhenierëve të Forcave të Armatosura për ndërtimin e një ure “bailey” në fshatin Orman të Njësisë Administrative Pojan, në Bashkinë e Maliqit. Ura mbi lumin Devoll pritet të lehtësojë ndjeshëm lëvizjen e mijëra banorëve të fshatrave të fushës së Maliqit, të cilët deri dje kalonin mbi një kanal vaditës të ndërtuar në vitin 1964, tashmë edhe ai i amortizuar. Në fjalën e tij, zëvendëskryeministri z. Niko Peleshi vuri në dukje vështirësitë që banorët e asaj zone kanë hasur si në kalimin e tyre, por edhe të mjeteve bujqësore, dhe falënderoi ministren Kodheli dhe Forcat e Armatosura për kontributin e tyre në përmirësimin e infrastrukturës atje. Nga ana e saj ministrja Kodheli falënderoi Bashkinë e Maliqit për bashkëpunimin, por edhe banorët e zonës, të cilët ka qenë një mbështetje për xhenierët e Forcave të Armatosura gjatë punimeve për ndërtimin e urës. Ministrja Kodheli e cilësoi këtë urë si një nga hallkat e zinxhirit të urave që Forcat e Armatosura kanë ndërtuar nga Tropoja deri në Konispol, pa harruar të përmendë lehtësirat që ndërtimi i saj sjell për banorët e fushës së Maliqit. “Kemi mundur të bëjmë këtë urë mbi 30 metra të gjatë, e cila lidh 6 fshatra dhe afërsisht 11 mijë banorë. Lidh nxënësit e 6 shkollave 9-vjeçare dhe 2 gjimnazeve. Sigurisht që këto lidhen me rrugën nacionale dhe kjo urë do të jetë pjesë e asaj infrastrukture rurale, e cila do të përmirësohet edhe falë investimeve që vijnë nga buxheti i shtetit. Kjo është një urë e cila i shtohet vargut të zinxhirit të perlave që ushtarët tanë dhe ushtarakët kanë nxjerrë nga dora. Ura që janë ngritur që nga Tropoja deri në Finiq, në kufirin më jugor të Shqipërisë, sepse FA janë kudo, janë në mbështetjen tuaj dhe do ta bëjnë këtë gjë si pjesa më e mirë e shoqërisë shqiptare.”- tha ministrja Kodheli. Ura në fshatin Orman mbi lumin Devoll është e gjatë 33 metër dhe ka një peshëmbajtje prej rreth 20 ton. Ajo lehtëson ndjeshëm lëvizjen e mijëra banorëve të fshatrave Orman, Sheqeras, Rëmbec, Pojan, Rov dhe Terovë të Njësisë Administrative Pojan në Bashkinë e Maliqit, veçanërisht për kalimin e mjeteve bujqësore.
https://wn.com/Fa_Ndërtojnë_Urë_Në_Orman_Të_Maliqit
Camille Champion Spotlight | Gameplay - League of Legends

Camille Champion Spotlight | Gameplay - League of Legends

 • Order:
 • Duration: 5:50
 • Updated: 11 Dec 2016
 • views: 68977
videos
Welcome to the Camille Champion Spotlight. Cut your computer in half with a single well-placed kick, then buy a new one and use it to find more Camille news here: Champion Reveal: Camille, the Steel Shadow http://na.leagueoflegends.com/en/featured/champion-reveal-camille-steel-shadow Champion Insights: Camille http://na.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-preview/champ-insights-camille-steel-shadow Camille Comic http://na.leagueoflegends.com/en/featured/camille-comic
https://wn.com/Camille_Champion_Spotlight_|_Gameplay_League_Of_Legends
Papp Viktor - Ombra mai fu

Papp Viktor - Ombra mai fu

 • Order:
 • Duration: 3:13
 • Updated: 07 Dec 2015
 • views: 93
videos
G.F. Händel - Ombra mai fu Felkészítő tanár - Varga Viktória Zongorakísérő - Nagy Márta
https://wn.com/Papp_Viktor_Ombra_Mai_Fu
[Hide. io]หากูเจอป่าวว EP#1 {MT Z Sky}

[Hide. io]หากูเจอป่าวว EP#1 {MT Z Sky}

 • Order:
 • Duration: 9:31
 • Updated: 20 Feb 2017
 • views: 12
videos
เล่นสนุกกด subscibe ให้ด้วยน้ะครับเพื่อเป็นกำลังใจให้ผมทำคลิปใหม่น้ะ 100ซัพแจก บัตรทรู 300
https://wn.com/Hide._Io_หากูเจอป่าวว_Ep_1_Mt_Z_Sky
Kep za zdorov'e i pacanov 480

Kep za zdorov'e i pacanov 480

 • Order:
 • Duration: 0:05
 • Updated: 16 Feb 2013
 • views: 29
videos
https://wn.com/Kep_Za_Zdorov'e_I_Pacanov_480
Z-Wallonie – Brasserie Lefèbvre – QUENAST (APAQ-W)

Z-Wallonie – Brasserie Lefèbvre – QUENAST (APAQ-W)

 • Order:
 • Duration: 4:58
 • Updated: 17 Dec 2015
 • views: 117
videos
Vidéo de présentation de la Brasserie Lefèbvre à Rebecq
https://wn.com/Z_Wallonie_–_Brasserie_Lefèbvre_–_Quenast_(Apaq_W)
5 Russian Names You're Pronouncing Horribly Wrong

5 Russian Names You're Pronouncing Horribly Wrong

 • Order:
 • Duration: 5:00
 • Updated: 09 Jan 2013
 • views: 406891
videos
Chances are, you're pronouncing Russian names wrong. Watch this video to learn how to correctly pronounce, Vladimir, Ivan, Igor, Boris and Grigori.
https://wn.com/5_Russian_Names_You're_Pronouncing_Horribly_Wrong
[Rov the series]-Nakroth- รูน90(ตัน) ตีเเรงมากๆ ออกของเจาะเกราะเเทบเเตก!!

[Rov the series]-Nakroth- รูน90(ตัน) ตีเเรงมากๆ ออกของเจาะเกราะเเทบเเตก!!

 • Order:
 • Duration: 9:26
 • Updated: 12 Jun 2017
 • views: 52
videos
สวัสดีครับ✔✔ ผมชื่อ:ไกค์ อายุ:14 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ใครอยาก Donate ทางเบอร์นี้ครับ โอนทางวอเล็ต(086-175-8530) ใครโอน เเล้วทำเเชเเนล ส่งหลักฐานมาได้นะ เดี๋ยวโปรโมท หรือ ร่วมเล่นเกมด้วย  Thx ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ มาพูดคุย หรือ อยากเล่นด้วยได้ที่ Facebook: ไกค์ อนุชาคับ ID LINE: 095 834:9053 เเละตอนนี้ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• เปิด Shop รับทำ (ทุกอย่าง NoFree!) 1.intro 2.5 D 2.Banner+Profile 3.ปกคลิป ต่างๆ 4.Profile อย่างละเอียด 5.วอเปปเปอร์ MC 5 ข้อนี้ ต้อง Skin4D นะ ~ติดต่อได้ทาง~ Facebook:ไกค์ อนุชาคับ Line:095 834 9053 IG:Guideza669 วันหนึ่งจะทำให้ ประมาณ 2-4 คนนะครับ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ✔✔เเค่นั้นครับ เเชเเนลนี้จะมีการเล่น MINIGAME ต่าง เช่น Survivalgames Skywers TNTRUN TNTTng PvPcombo ตะลุยเเมพต่างๆ เเจกของ สนุกเเน่ครับ •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• MCPE 0.15.9 ตัวเต็ม http://www.mediafire.com/?vkn1tvsmzzjtwqu บล็อกลันเชอร์ http://adf.ly/1bgXS2 เเสงเงา Endergy chaders http://adf.ly/1ekK0x MCPE 0.16.0 Build 5 http://adf.ly/1eebXd MCPE 0.16.0 Build 4 http://adf.ly/1dzzVD MCPE 0.16.0 Build 3 http://adf.ly/1daPOS MCPE 0.16.0 Build 2 http://adf.ly/1dYQrk MCPE 0.16.0 Build 1 http://adf.ly/1dYM51 ✔ตัวเกม MCPE ปลดล็อคสกินทุกตัว http://adf.ly/1ejtwD •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• อดีต-ปัจจุบัน-อนาคต 1✔ 10✔ 30✔ 50✔ 75✔ 100150 200 300                                       G 400                                       E 500                                       R 600                                       G 700                                       A 800                                       M 900                                       Z 1000 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• อย่าลืมกด SUBSCRIBE (พึงทำมา กดให้หน่อย) LIKE 1 LIKE = 1 กำลังใจ SHARE (ให้คนอื่นๆมาร่วมดู) •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• ขอบคุณคร้าบบบบ!!!!!!! Thank you for watching 😀😀😀😀
https://wn.com/Rov_The_Series_Nakroth_รูน90(ตัน)_ตีเเรงมากๆ_ออกของเจาะเกราะเเทบเเตก
BOT victor the pro :(

BOT victor the pro :(

 • Order:
 • Duration: 0:28
 • Updated: 19 Feb 2016
 • views: 94
videos
when im play with bots.........
https://wn.com/Bot_Victor_The_Pro_(
Stop-N-Go GT by Tyler Severance

Stop-N-Go GT by Tyler Severance

 • Order:
 • Duration: 1:25
 • Updated: 15 Feb 2011
 • views: 36117
videos
Trick for Perfect Elements project. Tutorial.
https://wn.com/Stop_N_Go_Gt_By_Tyler_Severance
[RoV] Comfortable Liar || 24th MEP

[RoV] Comfortable Liar || 24th MEP

 • Order:
 • Duration: 3:15
 • Updated: 29 Aug 2016
 • views: 154
videos
Host: sirjeranreturns Song: Comfortable Liar Artist: Chevelle THEME: Villains who are liars. 1| sirjeranreturns- Woo-jin Lee [Oldboy] 2| DarthLuna- Emperor Palpatine [Star Wars] 3| code-chartreuse- Aisha [The Losers] 4| hotterhatter2211- Tatsuya Danno [Ouroboros] 5| wizardsfirstrule900- Reverse Flash [Flash] 6| DemonOnEarth- Magneto [X-Men] 7| hotterhatter2211-Hannibal [Hannibal] 8| sirjeranreturns- Manny [NBC Constantine] 9| MadamFlauschig- Grant Ward [Agents of SHIELD] 10| DarkBloodTyrant- Derrek Simmons [Resident Evil] 11| DarkBloodGay- Albert Wesker [Resident Evil] 12| DemonOnEarth- Loki [MCU] 13| xxStillexx- Viktor [Underworld] 14| sirjeranreturns- Jake Fischer [Bright Falls]
https://wn.com/Rov_Comfortable_Liar_||_24Th_Mep
IGL Bot Victor - CS:GO (Funny Moment)

IGL Bot Victor - CS:GO (Funny Moment)

 • Order:
 • Duration: 1:48
 • Updated: 04 Apr 2016
 • views: 99
videos
After a team mate rage quit during a faceit game on Cobble which we were losing. We were given a bot... Bot Victor. We decided to follow whatever the bot said and do. This was a funny moment I had to share! Enjoy! If you enjoyed be sure to Subscribe! More to come! My Social Media! - http://www.twitter.com/obzticlehd - http://www.facebook.com/obzticlehd My Livestream! - www.twitch.tv/obzticlehd Thank you for watching!
https://wn.com/Igl_Bot_Victor_Cs_Go_(Funny_Moment)
Double or infinity by Krisztian Kaluzsa

Double or infinity by Krisztian Kaluzsa

 • Order:
 • Duration: 2:47
 • Updated: 30 Aug 2010
 • views: 32724
videos
Trick for Perfect Elements project. Russian Tutorial.
https://wn.com/Double_Or_Infinity_By_Krisztian_Kaluzsa
Danil Pluzhnikov - Two Eagles/ O.Gazmanov /

Danil Pluzhnikov - Two Eagles/ O.Gazmanov /

 • Order:
 • Duration: 3:14
 • Updated: 24 Aug 2016
 • views: 7620
videos
Данил Плужников - победитель сезона 3 Голос Дети 2016 Daniel Pluzhnikov¸¸¸ - Winner of season 3 Voice Kids 2016 Edit by StarzzDrak (11 years)
https://wn.com/Danil_Pluzhnikov_Two_Eagles_O.Gazmanov
Bath the baby by mr.Cherry

Bath the baby by mr.Cherry

 • Order:
 • Duration: 3:00
 • Updated: 30 Mar 2011
 • views: 9597
videos
Trick for Perfect Elements project. Tutorial.
https://wn.com/Bath_The_Baby_By_Mr.Cherry
×